Intencje Mszalne

INTENCJE MSZALNE

Niedziela 28.05.2017
†Józef Bemka (r. śm.)
†Maria Rolewska i dusze w czyśćcu cierpiące
†† Maria i Augustyn Nadolski
†Józef Miler i dusze w czyśćcu cierpiące
†Wanda, Ksawery Bolda, Jadwiga, Wacław Dettlaff
† Andrzej Minga / greg. 9/
za parafian
Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże bł. i opiekę Matki Najświętszej dla Joanny i Krzysztofa z okazji 1 rocz. ślubu
†† rodzice Orłowscy oraz bracia: Henryk, Feliks, Mieczysław
† Jan Kużel
†† Anna i Michał Felkner i †† z rodziny
Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże bł. i opiekę Matki Najświętszej dla Izy, Sławomira, Patrycji, Dariusz, Doroty, Andrzeja, Marzeny i Sylwestra
†† Anna (urodzinowa) i Jan Lis
†† dziadkowie i wszyscy †† z rodziny Radtke, Hoge, Janaczek, Wołoszyk
† Edmund Butkowski i †† rodzice z obojga stron
wszyscy †† z rodziny Szwajłyk i Semerling
††Anna, Michał Felkner oraz †† z rodziny
Chrzest: Adam Ryszard Dąbrowski, Wiktor Zygmunt Bisewski
†Mieczysław i † dziadkowie z obojga stron
†Roman Danielewicz oraz †† rodzice Konrad i Agnieszka oraz Jan i Agnieszka
†Ewa Kuchnowska (z okazji dnia matki)  oraz dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Marcina z okazji 40 r. urodzin
††Jerzy i Halina Pieper (1 r. śm.)
Poniedziałek 29.05.2017
6.30 †† Franciszek (urodzinowa), Leon, Paweł, Joanna
7.00

 

†† Józef Lange (9 r. śm) i żona Jadwiga
†† Józef i Jadwiga Litzau oraz Maria i Jan Proena
† Andrzej Minga (greg. 10)
18.00

 

†† Kazimierz, Zofia, Józef Bemke
†† Tadeusz Skolarczyk, Kazimiera
†† Franciszek (r. śm.), Małgorzata i Zbigniew
† Edmund Jeka (6 r. śm.)
Wtorek 30.05.2017
6.30 †† Augustyn i Hildegarda Jeka, Urszula i Antoni
7.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże bł. i opiekę Matki Najświętszej dla Matek Żywego Różańca z VIII róży p.w. Matki Bożej Częstochowskiej
† Henryk Pepliński (urodzinowa)
† Andrzej Minga (greg.11)
18.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże bł. i opiekę Matki Najświętszej dla rodziny Rymarskich i Kaczyńskich
†† Zygfryd, Aniela Krukowska, bracia: Jacek, Tomasz
†† za zmarłe siostry z III róży Zwiastowania NMP
†† Mariusz Rymer, Jan, Tomasz Bojarscy
Środa 31.05.2017
6.30 †† Augustyn, Bronisława, Stefan, Stanisław, Albert Hadas
†† Stanisław oraz jego †† rodzice
7.00 †† Józef i Cecylia Kuchnowscy
† Andrzej Minga (greg.12)
18.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże bł. i opiekę Matki Najświętszej dla uczestników nabożeństwa majowego przy ul. Żytniej
†† Bronisława, Gerard Bietzke, Bartek Bartkowiak i Paweł Oreszke
†† Maria i Jan Dettlaff
†† siostry z VIII róży MB Częstochowskiej
Czwartek 01.06.2017
6.30 O zgodę między braćmi
7.00 †† Marianna i Józef Szostakowie
† Andrzej Minga (greg. 13)
9.30 W intencjach Caritas
18.00

 

†† Ewa Bożek (r. śm.), Helena i Edward Daft
† Edward Jaskulke
†† Jan i Helena Lekner, Mirosława i Tadeusz
Piątek 02.06.2017
6.30 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże bł. i opiekę Matki Najświętszej dla Ewy 70. rocznicę urodzin
7.00

 

†† Agnieszka Gojke oraz Paweł
†† Jakub i Marta Orzeł
† Andrzej Minga (greg. 14)
9.30 †† Witold (urodzinowa),  Alicja, Zofia, Teresa, Aleksander, Janina
18.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże bł. i opiekę Matki Najświętszej w 50 r. ślubu i †† rodzice z obojga stron
Wynagradzająca NSPJ
†† Gertruda, Tadeusz Konkel
Sobota 03.06.2017
6.30 †† Halina i Grzegorz
7.00 † Walenty Szych
† Andrzej Minga ( greg.15)
9.30 Dziękczynna za dar Eucharystii i Kapłanów
†† Jerzy Sikora (urodzinowa), oraz Helena i Jan Sikora
17.00 Ślub: Agnieszka Romaniuk i Mateusz Gołębiewski
18.00 † Robert Motycki (od Czesława, Adama, Eli – kolegów z Holandii)
†† Józef Żywicki, Franciszek Hadas
†† Andrzej Kohne, Gerard, Agnieszka, Zofia i dusze w czyśćcu cierpiące
Niedziela 04.06.2017
6.30 † Jan Głombiński
†† Anna i Stefan Golla
8.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże bł. i opiekę Matki Najświętszej dla Ireny  i Janusza w 50 r. ślubu
†† Albert (20 r. śm.) i Gertruda Treppa
† Iwona Banasik (1 r. śm.)
†† Józef Helena Andrzej, Magdalena, Anna oraz wszyscy †† z rodziny Golla
† Andrzej Minga (greg. 16)
9.30 za parafian
† Helena Tilak (zam. pracownicy ośrodka Feniks)
†† Kazimierz i wszyscy †† z rodzin Korth i Kużel
†† Józef Soboń
11.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże bł. i opiekę Matki Najświętszej dla Marii i Pawła w 34 r. ślubu oraz o potrzebne łaski dla ich dzieci
Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże bł. i opiekę Matki Najświętszej dla Grażyny, Jarosława i Piotra oraz ich rodzin
†† Augustyna i Feliks Kwidzińscy
†† Małgorzata i Eugeniusz Derc
12.30 † Konrad Ceynowa (urodzinowa)
† Karol Budzisz (urodzinowa)
12.30 Chrzest: Ignacy Franciszek Górski, Maria Pola Górska
14.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże bł. i opiekę Matki Najświętszej dla Janiny i Eugeniusza
† Mirosława Janus  (urodzinowa)
18.00 †† Barbara i Zdzisław Sołtysiak