Archiwa kategorii: Z życia parafii

Wizyta Duszpasterska 2017

WIZYTA DUSZPASTERSKA 2-20 STYCZNIA 2017 ROK

Poniedziałek – 2 stycznia 2017 r. (od 15.30)

  • ul. Kotwiczna 12-1i ul. Masztowa 16 – 1
  • ul. Burtowa ul.; ul. Pokładowa i Sterowa 18- 3
  • ul. Jachtowa 18-3
  • ul. Parkowa 23-1
  • ul. Nawigacyjna 47-21
  • ul. Nawigacyjna 20-1
  • ul. Krótka 9-1

Wtorek – 3 stycznia 2017 r. (od 15.30)

  • ul. Morenowa 52-2
  • ul. Morenowa 33-1
  • ul. Morenowa 49-35 i ul. Komandorska 16-1
  • ul. Róży Wiatrów 47- 1
  • ul. Róży Wiatrów 42-2
  • ul. Stoczniowców 42-2
  • ul. Cetniewska 1 -33
  • ul Cetniewska 2-24

Środa – 4 stycznia 2017 r. (od 15.30)

  • ul. Słoneczna 15-1
  • ul. Słoneczna 18-2
  • ul. Długa 28A – 4
  • ul. Długa 35-1
  • ul. Zuchów 50-1
  • ul. Gawędy 41-3
  • ul. Szarych Szeregów ul. Skautów ul. Zawiszy Na Stoku,
  • ul. Kapitańska 19-1 i ul. Czwartaków

Czwartek – 5 stycznia 2017 r. (od 15.30)

  • ul. Drogowców, 1 i 5
  • ul. Harcerska 35-1
  • ul Harcerska 30- 2 i ul. Żeromskiego 31 i 50 – 34
  • ul. Ogrodowa 33-1
  • ul. Ogrodowa 44-26
  • ul. Ogrodowa 24-2
  • ul. Żeromskiego 27-1
  • ul. Żeromskiego 26- 2

Piątek – 6 stycznia 2017 r. (od 15.30)

  • ul. Rzemieślnicza 26-1
  • ul. Żwirowa 15 – 1i ul. Młyńska 2
  • ul. Wyzwolenia 102-90 i ul. Sucharskiego i ul. Dąbka 22-3
  • ul. Wyzwolenia 29-1
  • ul. Wyzwolenia 88-56
  • ul. Wyzwolenia 54-2
  • ul. Steyera 40-2
  • ul. Unruga 29-3

Sobota – 7 stycznia 2017 r. (od 14.00)

  • ul. Przybyszewskiego 3-45
  • ul. Przybyszewskiego 2-60
  • ul. Reja 41-1A
  • ul. Reja 38-2
  • ul Młyńska 35-1
  • ul. Młyńska 66-4
  • ul. Żytnia 3-41
  • ul. Żytnia 2 – 32

Niedziela – 8 stycznia 2017 r. (od 14.00)

  • ul. Trałowa i ul. Droga Chłapowska 60-74
  • ul. Żwirowa 36 i ul. Droga Chłapowska 30-58
  • ul. Droga Chłapowska 53-41
  • ul. Droga Chłapowska 61-55
  • ul. Krasickiego 43-2
  • ul. Przemysłowa i ul. Reymonta 36 -3
  • ul. Kwiatowa 35-1
  • ul. Niepodległości 14-2 i 3-21

Poniedziałek – 9 stycznia 2017 r. (od 15.30)

  • ul. Droga Swarzewska, ul. Prusa, ul. Dąbrowskiego, ul. Orzeszkowej, ul. Kochanowskiego, ul Modrzewskiego
  • ul. Rietza i ul. Porazińskiej, i ul. Konopnickiej i ul. Golla
  • ul. Wewnętrzna 11 – 1
  • ul. Wewnętrzna 28-2
  • ul. 8 Marca 24-1 i ul. Dettlaffa
  • ul. Stadionowa 2-18A
  • ul. Piłata, ul. Fenikowskiego, ul. Drzeżdżona, ul. Necla 5-15
  • ul. Necla 4-62 i 63

Wtorek – 10 stycznia 2017 r. (od 15.30)

  • ul. Gdańska 2-60
  • ul. Gdańska 4-91
  • ul. Droga Chłapowska 29-2. ul. Gdańska 67,68, 61 59, 57, 58
  • ul. Geodetów 2-66
  • ul. Geodetów 29-1
  • ul. Inżynierska 14- 1
  • ul. Łąkowa 20-2
  • ul. Łąkowa 54-22

Środa – 11 stycznia 2017 r. (od 15.30)

  • ul. Nadmorska 39-1
  • ul. Łąkowa 35-3 i ul. Nadmorska 26-2
  • ul. Piwna 22- 1
  • ul. Ceynowy 1-21
  • ul. Ceynowy 4-50
  • ul. Stolarska 2-20
  • ul. Stolarska 23-1
  • ul. Średnia 20-1

Czwartek – 12 stycznia 2017 r. (od 15.30)

  • ul. Bohaterów Kaszubskich 29-1
  • ul. Bohaterów Kaszubskich 71-31
  • ul. Bohaterów Kaszubskich 98-48
  • ul. Bohaterów Kaszubskich 46-4
  • ul. Myślisza 1-8
  • ul. Męczenników Wielkiej Wsi 41- 1
  • ul. Męczenników Wielkiej Wsi 36-2
  • ul. Portowa

Piątek – 13 stycznia 2017 r. (od 15.30)

  • ul. Siedleckiego 7-7B, 2, 2A,1A-D
  • ul. Siedleckiego 8, 4, 3,11,18, 18A, 18B, 18 C
  • ul. 1000-lecia PP 1, 1A, 2, 3, 5, 7, 7A i 7B, 15
  • ul. Szkutników 3-43
  • ul. Szyperska 15-1
  • ul. Starowiejska 27, 19-1 + Źródlana 6 i 3
  • ul. Starowiejska 28 – 2
  • ul. Źródlana 30-7

Sobota – 14 stycznia 2017 r. (od 14.00)

  • ul. Abrahama 2A
  • ul. Abrahama 2B (III i II piętro)
  • ul. Abrahama 2B (I p. i parter)
  • ul. Abrahama 3A
  • ul. Abrahama 3B
  • ul. Abrahama 10
  • ul. Abrahama 18
  • ul. Abrahama 19

Niedziela – 15 stycznia 2017 r. (od 14.00)

  • ul. Abrahama (domki) 4-8
  • ul. Abrahama 9
  • ul. Abrahama 17
  • ul. Abrahama 15
  • ul. Abrahama 16
  • ul. Gen Hallera 2,3, 7, 9, 11 i ul. Abrahama 1
  • ul. Gen. Hallera 13
  • ul. Rybacka 3

Poniedziałek – 16 stycznia 2017 r. (od 15.30)

  • ul. Rybacka 1 (45-31)
  • ul. Rybacka 1 (30-1)
  • ul. Rybacka 2
  • ul. Rybacka 5
  • ul. Rybacka (domki) 18-4
  • ul. Władysława IV 2 i 3
  • ul. Gen. Hallera 15
  • ul. Gen. Hallera 17

Wtorek – 17 stycznia 2017 r. (od 15.30)

  • ul. 1000-lecia PP 4 (30-1)
  • ul. 1000-lecia PP 4 (60-31)
  • ul. 1000-lecia PP 13
  • ul. 1000-lecia PP 6 (30-1)
  • ul. 1000-lecia PP 6 (31-60)
  • ul. 1000-lecia PP 8 (1-30)
  • ul. 1000-lecia PP 8 (60-31)
  • ul. 1000-lecia PP 10

Środa – 18 stycznia 2017 r. (od 15.30)

  • ul. Błękitnej Armii 2-11, ul. Kolejowa ul. Dworcowa i ul. Towarowa
  • ul. 1000-lecia PP 11
  • ul. 1000-lecia PP 9 (30-1)
  • ul. 1000-lecia PP 9 (60-31)
  • ul. 1000-lecia PP 19
  • ul. 1000-lecia PP 17
  • ul. 1000-lecia PP 23
  • ul. 1000-lecia PP 21

Czwartek – 19 stycznia 2017 r. (od 15.30)

  • ul. Spokojna 31-1- (parz. i nie parz)
  • ul. Brzozowa 27-1- (parz i nie parz.)
  • ul. Obrońców Helu 31-1
  • ul. Obrońców Helu 32C- 2
  • ul. Sportowa 2-20 ul. Skwer Abrahama
  • ul. Hryniewieckiego ul. Morska 32-3
  • ul. Świerkowa 10-1 i ul. Żeromskiego 28
  • ul. Merkleina 32- 2

Piątek – 20 stycznia 2017 r. (od 15.30)

  • uzupełnienia
  • uzupełnienia
  • uzupełnienia
  • uzupełnienia

 

  • Wizytę w ramach uzupełnień, prosimy zgłaszać w zakrystii lub na plebani.
  • Kolędę rozpoczynać będziemy w dni powszednie ok. godz. 15.30, w soboty i niedziele ok. godz. 14.00.
  • W blokach kolędę rozpoczynamy od wyższych numerów.